Banesa 50 m2 në Tophane "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

33 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 50m2 në Tophane, afer hekurushes, kati IV-të.
Banesa posedon:
1. Sallon me Kuzhinë,
1. Dhomë të Fjetjes,
1. Koridor,
1. Banjo dhe
1 Ballkon

Çmimi: 33000€ i fundit

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim