Banesa 50 m2 ne Qender te Prishtines, prapa Auro..

Shitet nga: Visari 29 Krr 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtine, prapa picerise Aurora, 50 m nga Hoteli Grand. Banesa ka 50 m2, gjendet ne katin e III-te, ka Sallonin me kuzhine, dhomen e fjetjes, banjon dhe dy terrasa. Banesa eshte komplet e renovuar dhe mobiluar. Shitet direkt nga pronari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim