Banesa 50m2 në Qender, Prishtinë M1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 08 Dhj 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 050 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtines afer Swiss Diamond Hotel, kati i III-të.
Banesa posedon 50m2 dhe ka kete renditje:
1. Sallon,
1. Kuzhinë ndaras,
1. Dhomë te fjetjes
1. Koridor dhe
1. Banjo

Çmimi: 2050 €/m2

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 ,044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim