Banesa 55m2 kati i 6 te varri i Ibrahim Rugoves

Shitet nga: Nezir 05 Nën 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 55 m2 ne lagjen Bregu i Diellit perball varrit te Ibrahim Rugoves dhe ka lejen ndertimore te rregullt
Banesa perfundon ne gusht te vitit 2015.
Banesa ka : 1 sallon me kuzhin
1 dhome gjumi
1 terase
1 banjo
1 shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim