Banesa 55m2 mundesi ndrrimi

Shitet nga: lutfi 04 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: prishtine
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes 55 m2 rruges per fush kosove , afer pompes patroni
mundesi ndrrimi me vetura BMW X5 dhe X6,


+37745959900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim