Banesa 55m2 neto- ECOIMPEX

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ECOIMPEX 06 Shk 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Mat I, shitet banesa 2 dhomshe, ndertim i ri, siperfaqes prej neto 55m2, kati i V-te, 1 ballkon dhe terace prej 39m2 me qasje nga dhoma e fjetjes. Banesa shitet me mobile dhe posedon rezervoar te ujit, internet, kablovik, nxehje qendrore vetanake, klimatizim dhe invetor. Ashensori punon. Çmimi: 62.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 108/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim