Banesa 56m2 ne Ulpianete fontana!Delta

Shitet nga: Delta 03 Gsh 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

66 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma gjumi,dhome dite te vecante.kuzhine te vecante.i ka dhomat e renovuara dhe dritaret gjithashtu.Ndodhet ne katin e dyte.Ka qira mujore 300 euro.Informata 045 588 135 ose 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim