Banesa 57.22 m2 në Fushë Kosovë "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 05 Shk 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 57.22 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 57m2 në Fushë Kosovë, afer stacionit të Policisë, , kati I-rë.
Banesa posedon:
1. dhoma te gjumit
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon
E gateshme per banim dhe gjithqka ne rregull me dukumentacion.
Çmimi: 400 euro/m2

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim