Banesa 57m2 ne Arberia3 Dragodan Prishtin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: grand 08 Maj 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Arberia 3 (Dragodan)
Sipërfaqe: 57 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 57 metra katrorë në Arbëria 3.
Kompleksi Tregtia. Hyrja 11, Kati 8.
Pozita Jug-Perëndim, dmth diell (nxehtë dimrit) dhe ndriçim maksimal.
Parkingu i përbashkët me kartelë për hyrje.
Tani edhe rruga e re që lidhet me rrethin e Dragodanit është e përfundume.

Banesa shitet me mobilje komplet

Cmimi:48 500 euro

tel: 044358416
049179607

e-mail: grandimpex@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim