Banesa 58m2

Shitet nga: Agron Raifi 22 Tet 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bajram Kelmendi - Kompleksi Dodona 1
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet urgjentisht banesa ne qender te Prishtines, Rr. "Bajram Kelmendi", Kompleksi Dodona 1 - menjhere prapa Teatrit Kombetar. Banesa eshte e re me ballkon, ka 58 m2.Gjindet ne katin e 4t dhe eshte ne gjendje shume te mire.

Cmimi sipas marreveshjes.

Per informacione te metejshme mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit mobil: 044/249-146.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim