Banesa 58m2 e mobiluar te Tregtia Dragodan

Shitet nga: Alban Zogaj 22 Sht 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagja Arberia (ish Dragodan) te Tregtia
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 58 m2, ne lagjen Arberia, afer komunes se re, kompleksi Tregtia.

Banesa gjendet ne katin e II-te dhe ka kete renditje:

Nje sallon me kuzhine,
Nje dhome gjumi,
Nje banjo,
Nje ballkon dhe
Nje korridor.

Banesa shitet e mobiluar.

Na kontaktoni ne 044/119-556 dhe 044/199-555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim