Banesa 58m2 në lagjen Mati 1- Prishtinë "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 58m2 në Lagjen Mati 1, afer banesave të Bardha, ndertim i ri, kati i IV i banimit.
Banesa posedon :
1. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.

Banesa posedon leje ndertimi e gateshme për banim.

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 & 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim