Banesa 59 m2 ne Lagjen e Spitalit

Shitet nga: Banesa 28 Sht 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Benesa 59m2 ne Lagjen e Spitalit
Sipërfaqe: 59 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e (Katert), 59m2 -Banesa ka kete renditje
Dhome dite me kuzhin
-1 Dhoma gjumi
- 1 Banjo
- Terasa
- Banesa eshte e ndertuar me gjerat me cilsore te mundeshme dhe gjindet afer Super Vives ne Lagjan e spitali ,Banesa eshte e ndertuar me tulla te kuqe dhe eshte e gatshme per banim ,lifti me kartel uje 24 ore etj etj .
Perkthimi behet i menjehershem te noteri . Banesa eshte shume e shfrytezueshme, ka ndriqim te mjaftueshem dhe eshte me pamje nga Lindja- Kompleksi Pozhegu Brothers Cmimi i volitshem Per ma shume info kontako ne nr 049 282 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim