Banesa 60m ne dardani 65000euro

Shitet nga: mentor 18 Tet 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ne dardani ka sallon diku 7x5m, dhomen e gjumit 4x4.5m
korridor, kuzhine dhe trapezari, banjo 1.8x2.2m dhe ballkon 2x4m i gjere. shpajz (depo e vogel)
dhe perball baneses ka depo e llojit te podrumit.

presim vetem klient serioz.

se shpejti edhe si video
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim