Banesa 60m2, ne Lagjen e Germise

Shitet nga: Tefik HOTI 13 Pri 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e gatshme per banim. Ajo gjendet prapa shkolles normale dhe AUK-ut, pra Universitetit Amerikan, ngjitur per Germine apo mushkerine e Prishtines.Disponon edhe garazhen per veture, mirepo çmimi i saj nuk eshte i perfshire ne çmimin e shpallur, do te thote eshte çmim plus. Banesa, gjithashtu, eshte e mobiluar, vetem se, duhet diskutuar per vleren dhe koston e tyre. Mos e humbisni nje mundesi te mire. Faleminderit ne interesimin tuaj. Me respekt nga pronari i baneses.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim