Banesa 60m2 Me marrveshje

Shitet nga: Indo Balkans Company 24 Gsh 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet tek Posta e madhe (PTK) ne Prishtine, eshte ndertim i vjeter dhe shume i mire.

Banesa ka 60m2 pa i perfshi muret dhe podrumin ne kuadrature. Ka nxemje qendrore nga Termokosi . Pamja nga ballkoni eshte perballe Shkolles Dardania. Ndertesa ka 2 hymje, ndersa banesa eshte ne katin e peste, poashtu lifti eshte gjithmone funksional (me kartele).

Banesa ka kete renditje:
sallonin,
kuzhinen,
dhomen e fjetjes,
koridorin,
banjon,
ballkonin dhe
podrumin.

Eshte e renovuar dhe e mobiluar. Cmimi sipas marreveshjes.

Per me teper shih fotot. Na kontaktoni. Ju mirepresim!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim