Banesa 62 m2, 2 dhoma gjumi-Mati 1

Shitet nga: REZIDENCA-patundshmeri 25 Shk 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
shitet banesa 62 m2, Ndertimi i kualitetit te larte nga Hoxha group
-2 dhoma gjumi
-sallon me kuzhine
-banjo
-ballkon

kati i 2-te

instalimet , granit dhe parket i kualitetit te larte

qmimi 50000 euro m2

agjensioni Rezidenca:044 173 593
email : agjensionirezidenca@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim