Banesa 63 m2 Rruga B ALKO GRUP

Shitet nga: Banesa 11 Dhj 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e (Dyte), 63.84m2

-Banesa ka kete renditje

-Sallon me kuzhin
-1 Dhoma gjumi
- 1 Banjo
- Terasa
- Banesa eshte e ndertuar me gjerat me cilsore te mundeshme dhe gjindet afer rruges B .
Perkthimi behet i menjehershem te noteri .

Banesa eshte shume e shfrytezueshme, ka ndriqim te mjaftueshem.b
- Kompleksi Alko Grup
Cmimi i volitshem
Per ma shume info kontako ne nr 045 682 680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim