Banesa 63m2, teresisht e renovuar ne Dardani

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 13 Pri 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 63m2, teresisht e renovuar ne Dardani, afer "Bill Clinton"-it. Banesa eshte ne katin e 4-te ka nje dhome dite, kuzhine te vecante, nje dhome gjumi, nje dhome pune, banjo dhe ballkon. Banesa eshte me pamje nga jugu dhe secila dhome ka diell dhe ndricim natyral, banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Çmimi i shitjes eshte shume i volitshem 85000euro i negociueshem. Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim