Banesa 63m2, tersisht e renovuar ne Dardani.

Shitet nga: Visari 08 Pri 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 63m2, tersisht e renovuar ne Dardani, afer Bustit Bill Clinton.
Banesa eshte ne katin e 4-te ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, nje dhome gjumi, nje dhome pune, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e kthyer nga jugu dhe secila dhome ka djelle dhe ndriqim natyral, banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi i shitjes eshte shume i volitshem 85000euro i negociueshem.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim