Banesa 63m2, tersisht e renovuar ne Dardani

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 16 Pri 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 63m2, tersisht e renovuar ne Dardani, afer Bustit Bill Clinton. Banesa eshte ne katin e 4-te ka nje dhome dite, kuzhine te vecante, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa eshte e kthyer nga jugu dhe secila dhome ka djelle dhe ndriqim natyral, banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Çmimi i shitjes eshte shume i volitshem 85000euro i negociueshem. Per me shume informata na kontaktoni ne nr:044518550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim