Banesa 64m2 + nenkulmi 35m2. ne Ulpiane. Banesa ..

Shitet nga: Visari 10 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 99 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 64m2 + nenkulmi 35m2. ne Ulpiane.
Banesa eshte ne katin e peste, ka lift ne funksion 24ore, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, dy banjo, shpajz dhe dy ballkona. Banesa eshte tersisht e renovuar.
Çmimi eshte shum i volitshem 75000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim