Banesa 64m2 + nenkulmi 35m2. ne Ulpiane

Shitet nga: Visari 16 Pri 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 64m2 + nenkulmi 35m2. ne Ulpiane. Banesa eshte ne katin e peste, ka lift ne funksion 24ore, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, dy banjo, shpajz dhe dy ballkona. Banesa eshte teresisht e renovuar. Çmimi eshte shume i volitshem 75000euro. Na kontaktoni ne nr: 044518550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim