Banesa 64m2 kati i 6 tek varri i Ibrahim Rugoves

Shitet nga: Nezir 05 Nën 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 64m2 ne katin e 6 ne lagjen Bregu i Diellit tek varri i Ibrahim Rugoves dhe perfundon ne gusht te vitit 2015 dhe ka lejen teresisht te rregullt.
Banesa ka : 1 sallon me kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 teras
Çmimi 850 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim