Banesa 64m2 ne toukbashqe, çmimi me mobile

Shitet nga: Fatmir Bekolli 14 Gsh 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

67 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Nazim Gafurri
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Toukbashqe afer shkolles fillore "Gjergj Fishta", dhe ka kete renditje:
- Salloni dhe kuzhina
- dhoma e fjetjes
- banjo
- shpajsi
- terasa.
Banesa shitet me molile 67.000 euro.

Tel. 044/266033, 049/266033.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim