Banesa 65 m2 NETTO te Banesat e Bardha

Shitet nga: Adem 07 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Bregun e Diellit 2 te banesat e bardha me siperfaqe 65m2 te shfrytzushme(Netto),katin e 3-te, ose bej ndrrim me banes me 3 ose 4 dhoma gjumit pjesa tjeter e konpenzimit sipas marreveshjes.Banesa posedon flet poseduese dhe jam pronari i pare qe nga viti 1989.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim