Banesa 65m2 + 33m2 në Ulpianë "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 65m2 + 33m2 në Ulpianë, ( 65m2 janë me dokumenta, ndersa 33m2 janë mbindertim),banesa është ndertim i vjeter, kati i V , e renovuar dhe ne gjendje shum të mirë
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes
1. sallon
1. kuzhin ,
1. koridor,
2. banjo dhe
2. ballkona.

Çmimi: 75.000 euro

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 & 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim