Banesa(65m2 kati2)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 29 Qer 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje banesen eshte te Shkembi Kavajes afer plazhit me siperfaqe prej 65m2 ne katin e 2 banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme.po ashtu banes ka edhe parkingun.

Banesa posedon
Salon me Kuzhine
Dhome Gjumi
Banjo

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim