Banesa 65m2 mati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 06 Krr 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

680 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 65m2 ne mati 1 kati i 4,banesa posedon nje sallon kuzhin banjo dhe nje dhom gjumi. Banesa esht e gatshme per banim ne qeshor
Qmimi per m2 esht 680euro
per ma shum munde te na kontakoni ne ket nr.+38649394463(viber) 049394111 ose ne email erona.shpk@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim