Banesa 65m2 ne Bregun e Diellit, banesat e bardh..

Shitet nga: Visari 08 Pri 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 65m2 ne Bregun e Diellit, banesat e bardha.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, nje dhome gjumi, shpajz, banjo dhe terase.
Banesa eshte tersisht e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi eshte 55000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim