Banesa 65m2 te banesat e bardha

Shitet nga: Rexhep Hasani 21 Shk 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

61 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i DIellit II, banesat e bardha
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesën 65 m2 neto ose të shfytëzueshme, kati i parë në Bregun e Diellit-2, te banesat e bardha.
Banesa është ndërtim i vjetër, por i renovuar, dhe ka: sallon, dhomë gjumi, depo, kuzhinë, trapezari, banjo dhe ballkon. Çmimi 61000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim