Banesa 67m2 dy dhoma gjumi ne Fush kosove

Shitet nga: C21 27 Dhj 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 67 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 67m2 me dy dhoma gjumi, sallon me kuzhine banjo dhe ballkon, pamje shum te mire dhe qmimi i arsyeshem. Banesa perfundon brenda 1 muaji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim