Banesa 68 m2, kati 5 ne Bregun e Diellit, cmimi ..

Shitet nga: Agjensioni ALDO 26 Maj 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

57 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 68 m2, kati 5 ne Bregun e Diellit afer Restaurant 'Davidof". Posedon sallon me kuzhine, dhome gjumi, terase, banjo dhe koridor te madh, me dokumentacion te rregullt e pranuar teknikisht, ndertim i ri.
Cmimi 57.500 Euro
Kontakt: 044 444 221 / 049 559 144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim