Banesa 68m2 kati II, ne Breg te Diellit VG

Shitet nga: Besim 06 Gsh 11:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit-VG
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 68m2 kati II, ne Breg te Diellit (E Capave), perballe banesave te bardha. Bnesa ka qendrimin ditor, kuzhinen me tryezari, 2 dhoma gjumi, terracen, banjon dhe korridorin. Plani shume i pershtatshem. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim