Banesa 70.5m2 në lagjen e Muhagjerve "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 03 Gsh 16:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 70.5m2 në lagjen e Muhagjerve, kati i 9-të.

Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhinë,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon

Çmimi 850 euro/m2

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim