Banesa 70m2 ne Prishtine

Shitet nga: Hulusi Byci 15 Nën 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka sallon me kuzhine, dhome te fjetjes, korridor,banjo,ballkon me pamje nga qyteti dhe ka nje shtese kujshi banese (shpajz).
Banesa ndodhet ne dragodan mrapa ministrise shendetsise.
Gjindet ne katin e 4 dhe ka lift.
Shitet e mobiluar dhe e pa mobiluar sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim