Banesa 70m2 ne Prishtine

Shitet nga: Drreni 15 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne dragodan mrapa ministrise shendetsise ne katin e 4 me lift.
Banesa ka sallon me kuzhine ,dhome te fjetjes,koridor ,ballkon,banjo dhe nje shtese (shpajz).
Qmimi sipas marrveshjes.
Nr i dyte i telefonit 044247016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim