Banesa 73.33m2 ne Breg te Diellit - Rruga B

Shitet nga: Yll 10 Mar 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 73.33m2 ne Breg te Diellit - Rruga B - 690euro

Banesa eshte afer banesav te Lim projektit ne Rrugen B, banesa eshte me tull te kuqe nga jashta, ka pamje jug perendim nga qyteti, eshte e pajisur me Leje te ndertimit, kati i 7, dhe ka kete renditje:

– Sallon me kuzhine, (Salloni eshte ne mes te dhomes se Prindve dhe femijev),
– 2 dhoma te gjumit,
– 2 ballkona, ku nje njerin dilet nga dhoma e dites, e ne tjetrin nga doma e gjumit prindve,
– Banjo dhe
– Koridor

Tel:049-440432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim