Banesa 75m² Kati 2 te Standardi Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 75m², ne katin e dyte, te Standardi, ne Bregun e Diellit. Banesa ofron kushte shume te mira jetese, ka ujin e ngrohte 24 ore, nxemjen qendrore etj, poashtu ka garazhen per veture dhe bodrumin 20m2. Banesa ka kete renditje:
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet me mobilje.
Çmimi eshte 85.000 euro, komplet me garazhe dhe bodrum.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim