Banesa 75m2 me dy dhoma te gjumit ne Tophane

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 10 Mar 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 75m2 me dy dhoma te gjumit ne Tophane.
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, shitet me mobile.
Çmimi shites eshte 1000euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim