Banesa 75m2 me dy dhoma te gjumit ne Tophane

Shitet nga: Agjencioni "OMEGA" www.omega-ks.com 16 Mar 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 75m2 me dy dhoma te gjumit ne Tophane. Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja, shitet me mobile. Çmimi shites eshte 1000euro per m2. Na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim