Banesa 78m2 në lagjen Mati 1 "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:18 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 78m2 në lagjen Mati 1, banesat e Tregtisë, kati i VIII-të.

Banesa bosedon:
1. sallon me kuzhinë,
2. dhoma te fjetjes,
1. koridor,
2, banjo dhe
1. ballkon.
Çmimi: 60000€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim