Banesa 78m2 ne B.Diellit me Super Çmim

Shitet nga: Banesa 04 Shk 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 78m2 ne katin e 5-te dhe ka kete renditje :
Dhome dite me kuzhin.
Dy dhoma gjumi
Banjo
Terasa
Banesa gjindet te banesat e bardha kompleksi (Rrezja)
Banesa eshte me pamje nga lindja dhe eshte e ndertuar me gjerat me cilsore te mundeshme .
Lifti me kartel uji 24 ore .
Perkthimi behet menjher te noteri .
Çmimi eshte tejet i volitshem per me shume info kontakto 049 282 343
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim