Banesa 78m2 ne Breg diellit #Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 02 Mar 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

77 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 65 m2 me dokumente por te shfrytëzueshme janë 78 m2, ne katin e trete, ne lagjen ‘Bregun e Diellit’, tek banesat e kuqe. Banesa ka pozite ideale për jetese, vend i qete dhe ka ne afërsi ambulancën, qendrën tregtare dhe shkollën fillore "Ismail Qemali". Banesa ka këto hapësira: sallon i madh me ballkon te madh, kuzhina me trapezari me ballkon (kuzhina me mundësi të bërjes dhome), dhome gjumi, korridor me një kthinë të vogël, banjë. Çmimi 77.000 €
Informata 045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim