Banesa 82m2 ne Dardani ne katin e pare. Banesa e..

Shitet nga: Visari 10 Pri 11:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 82 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 82m2 ne Dardani ne katin e pare.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e mobiluar me mobile te reja. Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi i shitjes eshte 2000euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim