Banesa 82m2 ne lagjen e Muhaxherve "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 23 Jan 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: L.Muhagjerve
Sipërfaqe: 82 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa në Prishtinë në Lagjen e Muhaxherve, kati i III-të ndertim i ri e pa banuar me heret mobilohet ne bazë te kerkeses me mobile te reja.
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
2. banjo dhe
1. ballkon.
Banesa posedon leje ndertimi , e gateshme per banim.

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim