Banesa 83m2 Lagjen e Spitalit kom Princesha

Shitet nga: Banesa 13 Jan 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Banesa
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne katin e (Gjasht), 83 -Banesa ka kete renditje Dhome dite me kuzhin -2 Dhoma gjumi - 1 Banjo - Terasa - Banesa gjindet afer shkolles Pamvaresia ne Lagjan e spitali
,Banesa eshte e gatshme per banim ,lifti me kartel Perkthimi behet i menjehershem te noteri . Banesa eshte shume e shfrytezueshme, ka ndriqim te mjaftueshem dhe eshte me pamje nga Lindja- Kompleksi Princesha Cmimi i volitshem Per ma shume info kontako ne nr 045 682 680
Mundesi kombinimi !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim