Banesa 83m2 në Lagjen e Muhaxherve "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 83m2 në Lagjen e Muhaxherve afer hotel "Afa" , ndertim i ri, kati i lll.
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.

Banesa posedon leje ndertimi, perfundon ne shtator 2014

Çmimi 900 euro për m2

Agjencioni M1
tel. 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim