Banesa 84m² te Parku i Taukbashqes

Shitet nga: Faton 29 Tet 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

71 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Taukbashqe
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet në ndërtesën (e vetme kolektive) në fillim të rrugës “Mbretëresha Teutë” në Taukbashqe (150m nga restorant “Parku i Princave”).

Është në katin e 5-të dhe ka pamje shumë të bukur nga Parku, i cili është ndërtuar së fundi me staza vrapimi, fusha tenisi etj. Gjithashtu ka një ballkon tjetër që shikon nga Gërmia (Sofalia).

Kjo zonë është rekreative dhe me ajër të pastër. Parking të mjaftueshëm dhe të rregulluar para banesës.

Lifti mirëmbahet dhe punon me kartela.

Banesa ka:
- Sallon me kuzhinë
- Dy dhoma gjumi
- Banjo
- Dy ballkone
- Shpajz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim