Banesa 85m2 në Tophane "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 85m2 në Tophane , përballë Ministris së Shendetsisë, ndertim i ri, kati i V i banimit.
Banesa posedon :
2. dhoma te fjetjes,
1. sallon me kuzhin,
1. koridor,
1. banjo dhe
1. ballkon.

Banesa posedon leje ndertimi e gateshme për banim.

Agjencioni M1
tel. 045 999 986 & 044 445 803 ose 049 643 293
e-maili: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr.13" afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim